Yamaha PSR-E473

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 11850
 • Producent: Yamaha
 • Czas realizacji: 24h
 • szt.
 • Cena netto: 1 381,30 zł 1 699,00 zł
 • Oblicz

YAMAHA PSR-e473

Instrumenty Serii PSR-E400 to wspaniałe, wszechstronne 61-klawiszowe keyboardy, które idealnie nadają się jako instrumenty dla początkujących, ale również stanowią solidną alternatywę dla doświadczonych muzyków. Najnowszy PSR-E473 posiada nowo opracowany generator brzmienia, który zapewnia oszałamiającą poprawę jakości dźwięku, a także wysokiej jakości efekty, takie jak delay.

 • 820 brzmień, w tym Super Articulation Lite
 • 290 stylów akompaniamentu
 • 2 kanały/41 rodzajów efektów insertowych DSP
 • Quick Sampling
 • Groove Creator
 • Pokrętła Live Control, funkcja Motion Effect, kółko pitch bend
 • Mega Boost
 • Przyciski bezpośredniego dostępu do kategorii
 • USB Audio Recording/Interface
 • Wejście mikrofonowe i efekty wokalne
 • Indywidualne wyjścia L/R

Ewolucja brzmienia i możliwości

Nowo zaprojektowany keyboard PSR-E473 łączy w sobie dynamiczną klawiaturę z potężnym generatorem brzmienia, czego efektem jest wyjątkowa jakość dźwięku i wspaniały komfort gry.

Graj jak profesjonalista!

PSR-E473 oferuje taką samą profesjonalną jakość dźwięku, jaką można znaleźć w modelach high-end. Wyposażony jest w zaawansowane efekty i szeroką gamę stylów akompaniamentu - od najnowszych hitów po gatunki muzyczne z całego świata.

Wyrażaj siebie

Yamaha odświeżyła panel sterowania i wyświetlacz LCD, wycofała klawiaturę numeryczną, dodała przyciski bezpośredniego dostępu do kategorii.

Zoptymalizowany panel sterowania umożliwia szybki i łatwy dostęp do brzmień, stylów akompaniamentu i funkcji, dzięki czemu można skupić się na pracy twórczej.

Dzięki specjalnym przyciskom, funkcji Quick Sampling oraz innowacyjnej funkcji Motion Effect, możesz intuicyjnie wyrażać dźwięki, które słyszysz w swojej głowie.

Łącz się i udostępniaj

Różnorodne opcje połączeń oferują pełne wsparcie potrzebne do ćwiczeń, gry i występów. Podłącz mikrofon, aby spróbować swoich sił w śpiewaniu podczas gry, użyj aplikacji Rec'n'Share, aby podzielić się swoją muzyką ze światem, i podłącz się do systemów PA, aby wystąpić na scenie.

 

BRZMIENIA

PSR-E473 rozszerza możliwości poprzednich generacji poprzez większą pamięć wewnętrzną, dzięki której Yamaha oferuje więcej brzmień instrumentalnych w wyższej rozdzielczości. Ciesz się 820 realistycznymi, ekspresyjnymi brzmieniami instrumentalnymi z całego świata, z jakością dźwięku na profesjonalnym poziomie.

SUPER ARTICULATION LITE

PSR-E473 oferuje brzmienia Super Articulation Lite, które realistycznie oddają sposób gry na poszczególnych instrumentach - np. scratch na przesterowanej gitarze elektrycznej lub flażolety na gitarze nylonowej.

STYLE AKOMPANIAMENTU

Wybierz spośród 290 stylów automatycznego akompaniamentu, takich jak rock, dance i jazz, a także z szerokiego wachlarza gatunków muzycznych z całego świata. Przeżyj dreszczyk emocji grając we własnym zespole, gdyż akompaniament reaguje na twoją lewą rękę, która steruje odpowiednio dobranymi rytmami, basami i akordami.

BRZMIENIE Z CAŁEGO ŚWIATA

Ciesz się brzmieniami i stylami akompaniamentu, które umożliwiają naśladowanie muzyki charakterystycznej dla dowolnego miejsca na świecie. Bez względu na to, jaki styl wybierzesz, będzie on wierny i autentyczny dla kraju lub regionu, z którego dany gatunek pochodzi.

EFEKTY DSP

PSR-E473 jest jedynym modelem w serii PSR-E, który posiada dwa kanały dla efektów insertowych. Wyposażony w najnowszy generator brzmień LSI, oferuje wysokiej jakości efekty, dostępne wcześniej tylko w modelach high-end.

POKRĘTŁA LIVE CONTROL

Dwa pokrętła Live Control ułatwiają sterowanie i interakcję z dźwiękiem, który produkujesz podczas gry. Możliwość ustawienia częstotliwości odcięcia filtra, pozwala zmienić jasność dźwięku i kontrolować efekty w czasie rzeczywistym, dzięki czemu Twoje występy stają się bardziej żywiołowe.

MOTION EFFECT

Funkcja Motion Effect pozwala na natychmiastowe dodawanie efektów podczas gry, które mogą morfować dźwięk za pomocą filtra, tworzyć pitch risery, dodawać efekty zatrzymania taśmy i cięcia, lub inne nowe dynamiczne efekty dźwiękowe. Wystarczy jedynie przytrzymać odpowiedni przycisk!

KÓŁKO PITCH BEND

Kręcąc kółkiem pitch bend w górę lub w dół zmieniasz płynnie wysokość dźwięku, ożywiając instrumenty takie jak gitara, saksofon, trąbka i syntezatory, poszerzając przy tym swój zakres ekspresji.

BEZPOŚREDNI DOSTĘP DO KATEGORII

Yamaha dodała do interfejsu użytkownika przyciski Direct Category Access. Naciśnij te przyciski, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do brzmień i stylów akompaniamentu, których potrzebujesz dla wybranego gatunku muzycznego.

GROOVE CREATOR

Dzięki funkcji Groove Creator wystarczy użyć jedynie przycisków i pokręteł, aby tworzyć współczesną muzykę elektroniczną i brzmieć jak profesjonalista.

QUICK SAMPLING

Przechwyć dźwięk spoza swojego instrumentu za pomocą wejścia AUX, wejścia mikrofonowego lub nawet importując pliki z pamięci USB, a następnie odtwarzaj te dźwięki bezpośrednio z keyboardu. Możliwości są nieograniczone!

INDYWIDUALNE WYJŚĆIA L/R

PSR-E473 wyposażony jest w wyjścia audio lewe i prawe, co umożliwia łatwe podłączenie do systemów PA i sprzętu studyjnego - niezależnie od gniazda słuchawkowego.

MEGA BOOST

Naciśnij przycisk Mega Boost, aby podbić głośność o +6dB!

Funkcja ta dodaje 6dB do głośności wyjściowej, ustawionej za pomocą pokrętła volume. Podbicie głośności systemu głośnikowego instrumentu pozwala grać z innymi i być słyszalnym podczas koncertu nawet bez systemu PA.

WEJŚCIE MIKROFONOWE I EFEKTY WOKALNE

Podłącz mikrofon i śpiewaj podczas gry, korzystając z wbudowanych efektów wokalnych o studyjnej jakości, co sprawi, że brzmienie będzie profesjonalne.

INTERFEJS AUDIO USB

Port USB To Device służy do nagrywania i odtwarzania plików audio z pamięci USB.

Port USB To Host służy do wysyłania i odbierania danych audio i MIDI w połączeniu z komputerami i smartfonami/tabletami w studyjnej jakości.

REC'n'SHARE

Użyj aplikacji Rec'n'Share, aby podłączyć swój instrument do smartfona/tabletu, a następnie twórz i udostępniaj nagrania audio i wideo, na których grasz razem z ulubionymi utworami.

PAMIĘĆ REGISTRACYJNA

Zapisz swoje ulubione brzmienia i ustawienia panelu sterowania, abyś mógł je wywołać w dowolnej chwili za pomocą jednego przycisku, nawet podczas gry. Nie musisz już ponownie szukać brzmień, stylów i ustawień!

DUAL LAYERS

Nałóż na siebie dwa różne brzmienia Voices, aby stworzyć nieograniczone kombinacje, których efektem będzie oryginalny, grubszy i szerszy dźwięk.

OCTAVE SHIFT/TRANSPOSE

Transpozycja jest bardzo łatwa. Możesz podnosić lub obniżać dźwięki co pół tonu lub oktawę, naciskając przyciski na panelu instrumentu.

SPLIT

Podziel klawiaturę gdziekolwiek chcesz i przypisz różne brzmienia do każdej ze stron, aby cieszyć się graniem jednym brzmieniem po lewej stronie i drugim po prawej, w tym samym czasie.

ARPEGGIO

Wystarczy przytrzymać klawisze wybranych akordów, a keyboard automatycznie utworzy odpowiednie arpeggia (łamane akordy). Za pomocą arpeggiatora możesz dodawać ciekawe elementy muzyczne do swoich produkcji i wykonań. Na przykład, zagraj trójdźwięk durowy, aby arpeggiator tworzył frazowe kombinacje tych trzech nut.

 

 

SPECYFIKACJA

 

INSTRUKCJA OBSŁUGI

 

WYBIERANIE BRZMIENIA EFEKTY DSP POKRĘTŁA LIVE CONTROL MOTION EFFECTS
QUICK SAMPLING PADS SAMPLING GROOVE CREATOR