Yamaha

Yamaha

Yamaha potrafi zadowolić każdego, kto kocha muzykę

Wybitna japońska Firma Yamaha produkuje doskonały sprzęt muzyczny, a jej domeną są pianina elektroniczne. Oferta tego producenta jest tak szeroka, że prawie każdy znajdzie coś dla siebie wśród licznych instrumentów strunowych, klawiszowych, perkusyjnych i dętych opatrzonych logo Yamaha. Instrumenty są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co sprawia, że mogą służyć swojemu właścicielowi przez lata. Jednym z założeń firmy Yamaha jest to, żeby wzbudzać pasję do muzyki w ludziach na całym świecie.

Instrumenty Yamaha używane są przez wielu cenionych muzyków profesjonalnych. Ich szeroki wybór sprawia jednak, że również amatorzy i osoby uczące się grać znajdą dla siebie odpowiedni instrument, a nauka będzie prostsza i przyjemniejsza. Sklep “Mxmusic” posiada w swojej ofercie bogaty wybór nie tylko instrumentów tej firmy, ale również:

  • wzmacniacze;
  • głośniki;
  • miksery;
  • słuchawki;
  • piece gitarowe;
  • inne akcesoria, służące do tworzenia i słuchania muzyki.

Jak się sprawdza Japońskie podejście  przy produkcji instrumentów

Japońska tradycja firmy, która założona została w 1887 roku przez Torakusu Yamahę sprawia, że instrumenty muzyczne Yamaha są eleganckie i starannie wykonane, co zapewnia nie tylko wysoką jakość, ale również przyjemność użytkowania i samego patrzenia na instrumenty, jak na użytkowe dzieła sztuki. Yamaha to pierwsza firma, która zajęła się produkcją na dużą skalę instrumentów zachodnich w Japonii. Dzięki temu łączy w swojej działalności tradycje Wschodu i Zachodu – spokojną kontemplację kwiatów wiśni z szalonymi ulicami Nowego Yorku.

Podstawowe założenie filozofii marki – wzbudzanie harmonijnych emocji w ludziach i wspieranie kultury na całym świecie poprzez muzykę. Instrumenty muzyczne, które ma w swojej ofercie firma Yamaha, łączą ludzi ponad kontynentami i ponad pokoleniami. Instrumenty elektroniczne firmy Yamaha opierają się o użycie najnowszych technologii. Keyboardy i syntezatory oferują szeroki zakres brzmień, które umożliwiają poruszanie się pomiędzy różnymi gatunkami muzyki. Instrumenty firmy Yamaha stanowią więc propozycję zarówno dla tradycjonalistów i miłośników muzyki klasycznej, jak i dla osób, które wolą nowoczesne brzmienia i pasjonują się najnowszymi odkryciami technologii.

Czytaj więcej
Yamaha TRBX-174 EW TBL

Yamaha TRBX-174 EW TBL

1 477,00 zł
1 499,00 zł