Przesyłka

Wysyłka zamówionego towaru do klienta realizowana jest za pośrednictwem firmy transportowej DPD, w dniu złożenia zamówienia - jeśli jest to dzień roboczy, zamówienie zostało złożone do godziny 12.00, jeśli zamówiony towar jest dostępny w magazynie firmy Mx music. W przypadku złożenia zamówienia później, realizacja wysyłki przekładana jest na następny dzień roboczy. W przypadku niedostępności towaru, klient zostaje o tym poinformowany telefonicznie lub mailem, zostaje ustalony najbliższy możliwy termin realizacji zamówienia. Klient ma wtedy prawo rezygnazji z zamówienia: Regulamin

Realizacja zamówień produktów gabarytowych - np. pianino cyfrowe, fortepian cyfrowy, odbywa się transportem własnym firmy Mx music w obrębie do 30 km, licząc od granic m. st. Warszawy, po za tym obrębem przesyłki realizowane są firmą kurierską DPD - Uwaga, kurierzy nie mają obowiązku wnoszenia przesyłek ważących pow. 30 kg. bezpośrednio do lokalu klienta. W takim wypadku kient musi zapewnić sobie pomoc osób trzecich.

Dostawy pianin i fortepianów klasycznych  odbywają się za pośrednictwem wyspecjalizowanej w tym zakresie firmy działającej na zlecenie firmy Mx music, lub transportem własnym firmy Mx music, zależnie od warunków lokalowych klienta - np. konieczność wniesienia instrumentu po schodach. Termin realizacji zamówienia może być wtedy uzależniony od dyspozycyjności firmy transportującej.