Yamaha P-515 B

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: P515B_YAMAHA
  • Producent: Yamaha
  • szt.
  • 6 979,00 zł
  • Oblicz

Yamaha P-515 B pianino cyfrowe

Yamaha P-515 B pianino cyfrowe

 

Dzięki P-515 możesz cieszyć się pięknym brzmieniem flagowego fortepianu koncertowego Yamaha CFX oraz Bösendorfer Imperial.

 

Pianino posiada ponad 500 brzmień, dając ogromne możliwości kreowania własnego, unikalnego tonu, który sprawdzi się w każdym gatunku muzycznym.
P-515 posiada klawiaturę Natural Wood X (NWX). Została ona stworzona przez naszych najlepszych specjalistów w dziedzinie produkcji fortepianów akustycznych.

W połączeniu z najnowszą, cyfrową technologią, P-515 gwarantuje autentyczny komfort gry, który może zagwarantować jedynie topowy instrument Yamaha.
Obsługa łatwego w obsłudze ekranu jest niezwykle intuicyjna. Umożliwia błyskawiczny i prosty dostęp do wszystkich funkcji i ustawień.


Pobierz aplikację Smart Pianist dedykowaną na system iOS, podłącz swój smartfon i ciesz się zaawansowanym interfejsem dotykowym z poziomu swojego urządzenia. Prosta obsługa pozwala łatwo nawigować po bibliotece brzmień instrumentu i konfigurować swoje ustawienia jeszcze szybciej i prościej.
Dzięki Smart Pianist możesz tworzyć własne playlisty ulubionych utworów i grać razem z nimi w czasie rzeczywistym!


Elegancki, lecz kompaktowy i przenośny wygląd sprawia, że P-515 jest atrakcyjnym dodatkiem do każdego wnętrza, będąc jednocześnie doskonałym i pięknym instrumentem na każdą scenę.

Pianino posiada drewniane akcenty i polerowane detale – wygląda tak samo pięknie, jak brzmi. Instrument jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.

Usiądź przy P-515 i poczuj klasę.