Przesyłka

Wysyłka zamówionego towaru do klienta realizowana jest za pośrednictwem firmy transportowej DPD, w dniu złożenia zamówienia - jeśli jest to dzień roboczy, zamówienie zostało złożone do godziny 12.00, jeśli zamówiony towar jest dostępny w magazynie firmy Mx music. W przypadku złożenia zamówienia później, realizacja wysyłki przekładana jest na następny dzień roboczy. W przypadku niedostępności towaru, klient zostaje o tym poinformowany telefonicznie lub mailem, zostaje ustalony najbliższy możliwy termin realizacji zamówienia. Klient ma wtedy prawo rezygnazji z zamówienia: Regulamin

Realizacja zamówień produktów gabarytowych - np. pianino cyfrowe, fortepian cyfrowy, odbywa się transportem własnym firmy Mx music w obrębie do 100 km, licząc od granic m. st. Warszawy. Po za tym obrębem przesyłki realizowane także mogą zrealizowane za pomocą naszego transportu, jednak po wcześniejszym uzgodnieniu warunków dostawy oraz kosztów z nimi związanych. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteśmy w stanie dowieść instrumentu osobiście, korzystamy z usług kurierskich firmy DPD - Uwaga! Kurierzy nie mają obowiązku wnoszenia przesyłek ważących pow. 30 kg. bezpośrednio do lokalu klienta. W takim wypadku kient musi zapewnić sobie pomoc osób trzecich.

Dostawy pianin i fortepianów klasycznych  odbywają się za pośrednictwem wyspecjalizowanej w tym zakresie firmy działającej na zlecenie firmy Mx music, lub transportem własnym firmy Mx music, zależnie od warunków lokalowych klienta - np. konieczność wniesienia instrumentu po schodach. Termin realizacji zamówienia może być wtedy uzależniony od dyspozycyjności firmy transportującej.