TC Level Pilot C

  • szt.
  • Cena netto: 137,40 zł 169,00 zł

Level Pilot – kontrola głośności w zasięgu ręki


Odkąd ze studiów zaczęły znikać miksery, banalna rzecz jaką jest kontrola głośności stała się problemem. Regulacja z poziomu komputera jest po pierwsze niewygodna, a po drugie powoduje straty jakości wynikające z mniejszej rozdzielczości bitowej sygnału przy niższych poziomach głośności. Na rynku pojawiło się sporo wygodnych rozwiązań analogowych, ale przy swych zaletach mają dwie podstawowe wady: są drogie, a gdy są tanie – są kiepskie…
Lecz oto pojawił się Level Pilot. Jest to stylowy kontroler głośności wysokiej rozdzielczości, który może współpracować z dowolnymi aktywnymi monitorami odsłuchowymi. Bez plątaniny kabli, bez zasilania i za niewielkie pieniądze. Za to w najwyższej analogowej jakości. Bardzo wygodny, duży i bardzo elegancki. Zawsze w zasięgu ręki, łatwy w „instalacji”, wyposażony w antypoślizgową podstawę, która zapewnia łatwą i pewną pracę w każdych warunkach.

Level Pilot jest praktyczny i piękny. Wyposażony w bardzo wysokiej jakości analogowy potencjometr, który „uwalnia” Twój interfejs audio od wbrew pozorom trudnego zadania, jakim jest kontrola poziomu odsłuchu. Wszelkie połączenia realizowane są w oparciu o w pełni symetryczny tor sygnałowy na złączach XLR, który jest całkowicie pasywny, więc nie wymaga zasilania – wystarczy włączyć urządzenie pomiędzy interfejs audio a monitory. Jego bardzo duża gałka wykonana z aluminium zapewnia bardzo pewny i precyzyjny „chwyt”, co skutkuje superdokładną regulacją – sprawdź, a zrozumiesz!
High Resolution – Low Noise. Ta idea przyświecała konstruktorom Level Pilot. W każdym cyfrowym środowisku nagraniowym bardzo ważne jest, aby sygnał występował w jak najwyższej rozdzielczości aż do momentu konwersji na format analogowy. Jeśli regulację głośności przeprowadzimy jeszcze przed konwersją – cichsze sygnały będą bardzo niskiej jakości. I dlatego warto stosować Level Pilot, który pracuje już po konwersji.

Level Pilot – eleganckie, wygodne i świetnie brzmiące rozwiązanie umożliwiające totalną kontrolę na Twoimi miksami bez rozbijania banku!

CECHY:

  • Niezależna od komputera analogowa kontrola głośności odsłuchu,
  • Nie wymaga zasilania,
  • Ergonomiczny design,
  • Antypoślizgowa podstawa,
  • Całkowicie symetryczna ścieżka sygnałowa ze złączami XLR,
  • Kompaktowa budowa,
  • Solidna aluminiowa i duża gałka głośności.