SilverFox Custom Hickory

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 3443
  • Producent: SilverFox
  • szt.
  • Cena netto: 36,59 zł 45,00 zł
Najwyższej jakości hikorowe pałki zapewniające niezrównaną wytrzymałość. Hikora pochłania wibracje zapobiegając zmęczeniu nadgarstków.

SilverFox to amerykańska firma produkująca najwyższej jakości pałki perkusyjne. Cechy wyróźniające produkty SilverFox na tle innych pałek to:

Najlepsze drewno
Do produkcji pałek SilverFox dobierane jest najwyższej jakości drewno, które jest suszone w ściśle określonej wilgotności, co zapobiega pękaniu i skrzywieniu pałek.

Precyzyjny proces produkcyjny
Każda pałka SilverFox uzyskuje swój kształt na bardzo precyzyjnej tokarce, zapewniającej idealnie prosty profil. Po uzyskaniu perfekcyjnego kształtu, pałki są wykańczane w 5-stopniowym procesie piaskowania i wygładzania. Dopełnieniem całości jest indywidualne lakierowanie każdej pałki środkiem DuracrylxTM. Jest on twardszy on zwykłego lakieru, dzięki czemu pałki SilverFox mają dwu-, trzykrotnie dłuższą żywotność od konkurencyjnych pałek.

Ścisła kontrola jakości
Pałki SilverFox są indywidualnie i wielokrotnie sprawdzane podczas różych etapów produkcji. Bezkompromisowe podejście do kontroli jakośc zapewnia idealne wyważenie i kształt każdej pałki.

Komputerowe dobieranie w pary
Wszystki pałki SilverFox są sortowane pod względem wagi. Następnie są dobierane w pary przy uzyciu programu, który rejestruje i analizuje rezonans każdej pałki, porównuje go z innymi i wyznacza identycznie brzmiące pałki do pary. Dzięki temu procesowi, każda para pałek SilverFox jest idealnie dobrana pod względem wagi i rezonansu.