IK iKlip Xpand Stand

 • szt.
 • Cena netto: 253,66 zł 312,00 zł

IK Multimedia iKlip Xpand Stand - regulowany statyw stołowy nowej generacji. Został zaprojektowany, by bezpiecznie trzymać Twojego iPada, iPada Air, iPada mini, urządzenia z Androidem lub inny tablet z ekranem o przekątnej od 7" do 12,1" nad klawiaturą, mikserem, sprzętem DJ-skim, nutami i innymi narzędziami.

IK Multimedia iKlip Xpand Stand - regulowany statyw stołowy nowej generacji. Został zaprojektowany, by bezpiecznie trzymać Twojego iPada, iPada Air, iPada mini, urządzenia z Androidem lub inny tablet z ekranem o przekątnej od 7" do 12,1" nad klawiaturą, mikserem, sprzętem DJ-skim, nutami i innymi narzędziami. Jest to rozwiązanie typu all-in-one, tak samo przydatne dla muzyków, jak małych przedsiębiorców, osób przemawiających publicznie i przedstawicieli różnych zawodów, którzy potrzebują solidnego sposobu montażu tabletu do używania go na co dzień. 

Bezpieczny statyw, któremu możesz zaufać 
iKlip Xpand Stand ma regulowane wsporniki pokryte miękką gumą, które dostosowują się do szerokości Twojego urządzenia i gwarantują pewne i bezpieczne trzymanie tabletu. Dzięki iKlip Stand możesz ustawić urządzenie dokładnie tam, gdzie chcesz, i mieć pewność, że pozostanie ono na swoim miejscu. 

Od iPada mini do iPada Air i nie tylko
iKlip Xpand Stand został zaprojektowany w taki sposób, aby był jak najbardziej uniwersalny. Zastosowana technologia rozszerzanego i pewnego uchwytu pozwala na umieszczanie tabletów o różnych wymiarach, bez konieczności używania nieporęcznych adapterów. Uchwyt w Xpand Stand można łatwo regulować, przystosowując go do tabletów o przekątnych ekranów od 7 do 12,1" – grubych, cienkich, dużych i małych. Pozwala to na używanie wielu urządzeń bez konieczności zdejmowania ochronnych etui. Teraz otrzymujesz statyw, na którym możesz zamontować wszystkie tablety, od średnich po duże.

Podnieś go wyżej
iKlip Xpand Stand trzyma Twój tablet w górze, zostawiając poniżej wolne miejsce na klawiatury, miksery, sprzęt DJ-ski, nuty i inne narzędzia. Dzięki wyjątkowo solidnej podstawie, wykonanej z termoplastiku i wzmacnianej metalem, możesz go ustawić na każdym stole lub płaskiej powierzchni. Możesz też przytwierdzić go do krawędzi stołu przy pomocy opcjonalnego zacisku, aby był jeszcze bardziej stabilny i nieruchomy, co idealnie sprawdzi się w salach koncertowych, małych przedsiębiorstwach, salach wykładowych i innych miejscach, w których potrzebne są tablety. Dzięki konstrukcji, umożliwiającej, ustawienie go pod różnym kątem, pozwala na zoptymalizowanie ergonomii. Jednym ruchem ręki możesz zmienić ustawienie Twojego tabletu, a nawet zmienić jego orientację z poziomej na pionową.

Dziedzictwo najlepszego włoskiego wzornictwa
Tak jak wszystkie produkty firmy IK, iKlip Xpand Stand został zaprojektowany w Modenie, we Włoszech – mieście włoskiego wzornictwa przemysłowego wysokiej klasy. Każdy produkt przechodzi przez rygorystyczne testy jakościowe, aby zapewnić najwyższą jakość i niezawodność. iKlip Xpand Stand został zaprojektowany, by służyć przez długie lata.

Działa zaraz po wyjęciu z pudełka
Dzięki dołączonej aplikacji iKlip Stage będziesz mógł zaczynać swoje występy bez zbędnej zwłoki. Aplikacja ta usprawnia zarządzanie muzycznymi plikami i przewracanie stron. Dzięki intuicyjnej obsłudze można w łatwy sposób uporządkować swoje nuty, teksty oraz tabulatury i z nimi występować. Jeśli połączysz iKlip Xpand Stand z iKlip Stage, to otrzymasz potężne i łatwe w obsłudze narzędzie, które znacznie ułatwi Twoje występy. 

Świat biznesowych możliwości
iKlip Xpand Stand to nie tylko możliwości związane z muzyką. Właściciele małych firm mogą wykorzystać tablet umieszony w iKlip Xpand Stand jako element punktu systemu sprzedaży, zegar kontrolny, digital signage, interaktywny katalog itp. Lekarze, dentyści, optycy i inny specjaliści medyczni mogą użyć tabletów do wyświetlania najważniejszych medycznych informacji dla pacjentów w gabinecie. Możliwości są nieograniczone – iKlip Xpand Stand jest idealnym statywem do tabletów dla każdej branży.

Cechy

 • Stołowy statyw, który dopasowuje się do iPada, iPada mini lub innych tabletów o przekątnej od 7" do 12,1"
 • Mocna i solidna konstrukcja z termoplastiku z podstawą wzmacnianą metalem
 • W zestawie zacisk do montażu statywu do krawędzi stołu
 • Wystarczająco wysoki, aby pod tabletem zmieściła się klawiatura, mikser lub inne urządzenie
 • Dwa niezależne przeguby dla maksymalnej elastyczności
 • Regulowany kąt pochylenia
 • Łatwa zmiana orientacji z pionowej na poziomą i odwrotnie

DANE TECHNICZNE

 • Pasuje do każdego iPada, iPada mini, iPada Air i innego tabletu z ekranem o przekątnej od 7" do 12,1" z założonym etui ochronnym.
 • Szerokość wsporników: 153,5 mm (min.) - 220,8 mm (maks.)
 • Wysokość: 55 mm (min) - 235 mm (maks.)
 • Zawiera podstawę i zacisk do mocowania do stołu (32 mm maks.)
 • Waga całkowita: 760 g
 • Materiał: Termoplastik

Wymagania
Pasuje do każdego iPada, ipada mini, iPada Air i innego tabletu z ekranem o przekątnej od 7" do 12,1" z założonym etui ochronnym.