AKG LYRA ULTRA HD

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: LYRA
  • Producent: AKG
  • szt.
  • 739,00 zł
  • Oblicz

Mikrofon USB typu Multimode Ultra HD

Nowy, stylowy mikrofon AKG Lyra jest dedykowany wszystkim twórcom muzyki i materiałów multimedialnych oraz podcasterom. Uchwyć to wszystko niezrównaną jakością dźwięku!

AKG Lyra to wielokapsułowy mikrofon USB o jakości Ultra-HD. Jego studyjny rodowód jest dziedzictwem 70 lat dorobku firmy AKG na rynku mikrofonów światowej klasy. Jest idealny - do rejestracji, streamingu profesjonalnych podcastów na żywo, do nagrań muzyki, instrumentów i wokali, wideokonferencji czy po prostu na YouTube - dzięki doskonałemu dźwiękowi, czterem zoptymalizowanym trybom pracy i intuicyjnej regulacji.

To narzędzie USB typu plug-and-play do komputerów PC / Mac i do mobilnych urządzeń z iOS i Androidem. Nowoczesne, modernistyczne wzornictwo przyciąga uwagę vintage'owym charakterem, inspiruje i pobudza do twórczego działania przy biurku, w studiu i w plenerze.

AKG Lyra w pakiecie wraz z programem do nagrywania Ableton jest najlepszym mikrofonem dla współczesnych twórców treści multimedialnych.

AKG Lyra skrywa w sobie zaawansowane komponenty dzięki którym zapewnia jakość Ultra HD, 4K, i przetwarzanie 24-bit / 192 kHz. Innowacyjna konstrukcja i wbudowany antywibracyjny system minimalizuje niepożądane trzaski i hałas np. przy dotykaniu mikrofonu.

Nowy AKG Lyra posiada wbudowane wyjście słuchawkowe, zapewnia brak opóźnień odsłuchu oraz pełną kontrolę głośności, poziomu sygnału z mikrofonu i wyciszenia.

Mikrofon standardowo montowany jest na załączonej podstawce nablatowej ale mikrofon ten można zamontować na standardowym i przegubowym statywie mikrofonowym.

SPECYFIKACJE

Złącze: USB 2.0

Typ: pojemnościowy

Cztery kapsuły i cztery opcje ich ustawienia: Front, Front & Back, Tight Stereo, Wide Stereo

Rozdzielczość: 24-bity, próbkowanie: 44,1 kHz - 192 kHz

SPL: 129 dB SPL (0.5% THD)

Pobór prądu: 5V USB / 75 mA

Impedancja wyjścia słuchawkowego: 16 ohms

Moc wyjściowa słuchawkowego (RMS): 43 mW

THD <0.009%

Zakres częstotliwości: 20 Hz – 20 kHz