TC Electronic Polytune Clip Black

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: POLYTUNE CLIP BLACK
  • Producent: tc electronic
  • Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • Cena netto: 213,01 zł 262,00 zł
  • Oblicz

polifoniczny tuner gitarowy na klipsie z możliwością pracy jako tuner chromatyczny oraz wskazań Strobo dla precyzyjnego strojenia. Wersja kolorystyczna: czarna.

PolyTune Clip Black to polifoniczny tuner gitarowy na klipsie z możliwością pracy jako tuner chromatyczny oraz wskazań Strobo dla precyzyjnego strojenia. Wersja kolorystyczna: czarna.

Rewolucyjna technologia PolyTune opracowana przez konstruktorów TC Electronic została upakowana w miniaturowej obudowie z tworzywa, do której przymocowano klips ze stali nierdzewnej, a wszelkie elementy mające kontakt z Twoją gitarą zostały zabezpieczone miękkimi, gumowymi poduszkami. Niezależnie od tego gdzie zamontujesz PolyTune Clip, nie ucierpi przy tym Twój instrument, zaś czujnik grawitacyjny, w który jest wyposażony PolyTune Clip, pozwoli na intuicyjne obracanie i wyświetlanie wskazań tunera w ten sposób, byś zawsze mógł je komfortowo odczytać.

Algorytmy PolyTune Clip w trybie polifonicznym pracy pozwalają na sprawdzenie stroju wszystkich strun jednocześnie podczas gry akordami, wyświetlacz wskazuje wtedy, którą strunę należy dostroić. Dla tradycjonalistów nie mniej użyteczny będzie chromatyczny tryb pracy, a do precyzyjnego wystrojenia instrumentu przeznaczono tryb Strobo, działający z dokładnością ± 0,02 centa. Co ciekawe, tuner sam rozpoznaje czy stroisz jedną czy też wszystkie struny jednocześnie, i sam uruchamia odpowiedni tryb pracy.PolyTune Clip współpracuje również z basem (bez trybu polifonicznego), ma możliwość strojenia gitary z założonym kapodastrem (Capo) oraz kalibracji w zakresie do 5 półtonów.

Niebywale jasny i duży w stosunku do wielkości urządzenia wyświetlacz nie oznacza problemów z baterią – jej przewidywany czas działania to nawet 18 godzin!