Yamaha B3ESC2PEC

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 7983
  • Producent: Yamaha
  • szt.
  • Cena netto: 26 737,40 zł 32 887,00 zł
  • Oblicz

Yamaha B3ESG2PEC

KOLOR POLISHD EBONY

Możesz grac akustycznie lub doskonale spróbkowanym brzmieniem z fortepianu koncertowego CFIIIS.

Yamaha B3ESG2PEC

Możesz grac akustycznie lub doskonale spróbkowanym brzmieniem z fortepianu koncertowego CFIIIS. Model posiada dodatkowe funkcje nagrywania i odtwarzania.
Pianina z serii b, tak jak wszystkie pianina Yamaha, są niezwykłymi instrumentami, charakteryzującymi się połączeniem naturalnego piękna, sztuki rzemiosła oraz technologii. Gra na nich to sama przyjemność!

Wprowadzenie modelu b3, zgodnego z profesjonalnymi standardami produkcji pianin, podnosi rangę serii b, jednocześnie nie burząc jej podstawowych założeń, jakimi są jakość i przystępna cena. Sercem tego pianina jest jego płyta rezonansowa wykonana z litego świerku. Cechuje się bogatymi tonami pełnym rezonansem.Doskonała jakość w przystępnej cenie

Pianina z serii b są projektowane w Japonii i produkowane w fabryce Yamaha w Indonezji. Są to najbardziej przystępne modele pianin Yamaha w całej ofercie firmy. Zredukowane koszty produkcji wpływają na ich przystępną cenę, która z pewnością ucieszy muzyków z mniejszym budżetem. Mimo niższej ceny, pianina z serii Yamaha b to równie wspaniałe instrumenty, wykonane z najlepszych materiałów i przy użyciu najlepszych technologii oraz technik produkcji.

Doskonałe komponenty wpływają na wspaniałą jakość brzmienia

Seria pianin Yamaha b znana jest ze swojego wspaniałego, czystego i klarownego brzmienia. Uzyskaliśmy to brzmienie, dzięki zastosowaniu najlepszych komponentów konstrukcyjnych, m.in. drewniane wsporniki oraz wzmocniona, odlewana rama. Pianina b posiadają młoteczki najlepszej jakości, zapewniające ulepszoną akcję i mechanikę. Doskonale reagująca klawiatura czyni te pianina wspaniałymi instrumentami, idealnymi dla początkujących muzyków.

Design

Seria pianin Yamaha b oferuje instrumenty o różnych parametrach wysokości, szerokości oraz głębokości. Modele b1 oraz b2 cechują się smuklejszą konstrukcją, idealną do mniejszych pomieszczeń. Cięższa i większa konstrukcja pianina b3 wymaga nieco więcej miejsca, jednak gwarantuje potężne, bogate brzmienie.

Color/Finish

Cabinet Finish Polished Ebony

Size/Weight

Dimensions Width 152cm
Height 121cm
Depth 61cm
Weight Weight 237kg

Control Interface

Keyboard Number of Keys 88
Key Surfaces - White Acrylic Resin
Key Surfaces - Black Phenolic Resin with Wooden Filler
Pedal Type Shift, Muffler, Damper

Design/Architecture Detail

Hammer Type b Series Special
Caster Type Single caster

Cabinet

Key Cover Lid/Fallboard Locks No
Soft-Close Fallboard No

Functions

Frame Type V-process
Back Post Number 5