TC electronic BH800

  • szt.
  • Cena netto: 2 252,03 zł 2 770,00 zł
  • Oblicz

tc electronic BH800

 

TC BH800 - moc jest dla ludzi 

Wzmacniacz BH250 błyskawicznie podbił świat basowy. Wielu basistów padło na kolana słysząc ile wspaniałych brzmień można zamknąć w tak małej obudowie. Nowy BH800 posiada wszystkie cechy słynnego modelu BH250, a do tego jeszcze więcej funkcji, dzięki którym ten, innowacyjny wzmacniacz jest jeszcze bardziej nowoczesny. W postaci BH800 dostajesz do rąk 800 W czystej mocy, lepszą dynamikę i jeszcze więcej funkcji, których pragnąłeś w głębi serca. Wszystko w bardzo lekkiej obudowie znanej z poprzedniego modelu - i żadnych kompromisów. Inteligentnie działająca sekcja EQ i możliwość podłączenia jednocześnie kilku kolumn głośnikowych sprawiają, że BH800 to naturalny wybór każdego, współczesnego basisty.

• TonePrint na pokładzie – pełny dostęp do świata sygnowanych efektów,
• Bardzo lekka konstrukcja,
• 800 W surowej mocy.

TonePrint: Kreatywność w czystej postaci!
Twoich pomysłów już nigdy więcej nie będą ograniczać jakieś-tam, gotowe zestawy efektów. Dzięki innowacyjnej technologii TonePrint sam zaprojektuj swój wzmacniacz. Jeżeli na następny koncert potrzebujesz klasycznego flangera i lampowego przesteru TubeDrive, albo kompresora czy chorusa do grania funky, a może monstrualnego distortion z oktawerem, po prostu załaduj te efekty do BH800. Brzmi to może surrealistycznie, ale uwierz, to TAK działa!
W kolekcji TonePrint znajdują się także efekty stworzone przez najlepszych basistów na świecie, takich jak Victor Wooten, Duff McKagan, Nathan East i wielu innych. Wszystkie programy TonePrint dostępne są za darmo – za pośrednictwem twojego smartfona – zaś 2 komórki TonePrint we wzmacniaczu pozwalają na praktycznie nieskończone eksperymenty dźwiękowe.  Masz w końcu tak uniwersalny wzmacniacz, o jakim marzyłeś!

Nowoczesny młot
Bas jest obecny we współczesnej muzyce o wiele bardziej niż kiedyś. Basiści, z muzyków wspierających zespół, awansowali do miana pełnoprawnych gwiazd. W każdym przypadku, gdy potrzebujesz konkretnych narzędzi do grania – BH800 spełni te życzenia.  Lekka i łatwa w transporcie konstrukcja, inteligentna sekcja korekcji, precyzyjny tuner pokładowy i nieskończone możliwości brzmieniowe dzięki efektom TonePrint – te cechy sprawiają, że BH800 to nie tylko solidny wzmacniacz basowy. To wzmacniacz, o jakim marzy każdy basista!

Brzmienie prosto z serca
Ciężko zgadywać, do jakich tajemnych szkół magii basowej uczęszczali projektanci tego sprzętu, ale człowieku, oni wiedza, jak to ma grać! Dostępna w BH800 inteligentna sekcja EQ przekracza prędkość na każdym zakręcie drogi prowadzącej do ideału brzmienia. Niepozornie prosta, cztero-punktowa regulacja pokrywa zakresy częstotliwości dobrane perfekcyjnie pod kątem basu. Bez względu na to, czy lubisz przyjemnie skoncentrowane brzmienie, tłuste i mocne, albo jasne i wypełnione najwyższymi częstotliwościami, regulatorami barwy w BH800 stłumisz lub podbijesz dokładnie te częstotliwości, jakie trzeba. To oznacza, że w każdym ustawieniu, zawsze zabrzmisz na najwyższym poziomie!

Regulacja – więc co my tu mamy?
BH800 zapewnia idealnie proporcje wagi i mocy, intuicyjną regulację, efekty TonePrint i pokładowy tuner, które czynią z niego doskonały wzmacniacz dla niemal każdego basisty.

Wbudowany tuner basowy
Niezwykle precyzyjny tuner pokładowy BH800 jest zawsze pod ręką. Tuner jest zawsze aktywny, więc na bieżąco możesz sprawdzić stroisz czy też nie. Z zakresem częstotliwości obejmującym również 6-strunowe gitary basowe, masz zawsze pewność, że wszystkie, najniższe dźwięki stroją jak należy trzeba.

Wyjście symetryczne
Używaj wyjścia symetrycznego, aby wysłać sygnał do wzmacniacza mocy lub podać go realizatorowi dźwięku na koncertach. W studiu nagrań to wyjście przyda się, gdy wykorzystujesz BH800 w roli wysokiej klasy preampu basowego, ze wszystkimi możliwościami regulacji barwy i funkcjami TonePrint. Możesz wysłać sygnał w punkcie “przed” wzmacniaczem, aby uzyskać kompletnie czyste, bezpośrednie brzmienie, lub ‘po”, aby nasycić dźwięk charakterem wzmacniacza.

Podłącz i graj
Podłącz swój telefon lub odtwarzacz MP3 i graj z ulubionymi nagraniami. Wystarczy, że podłączysz sprzęt do wejścia AUX i możesz zaczynać próbę łącząc ulubione dźwięki z własnym brzmieniem basu!

Nocne koncertowanie
Jeżeli lubisz grać do późna w nocy, podłącz parę słuchawek, aby dźwięk nie był słyszalny na zewnątrz. Graj i ćwicz, zapewniając jednocześnie błogi spokój rodzinie i sąsiadom

Twoja wizja, twoje brzmienie
BH800 posiada szeroki zestaw efektów TonePrint, takich jak Chorus, Flanger, Vibrato, Octaver, oraz specjalne efekty SpectraComp i BassDrive – wszystkie mają zabójcze brzmienie! Efekty TonePrint udało się nawet połączyć, więc możesz cieszyć się mocą dwóch programów TonePrint w jednym!

Niesamowite częstotliwości
Podbijaj lub tłum różne zakresy częstotliwości. Charakterystyka wyjątkowo precyzyjnego układu korekcji została dobrana specjalnie dla brzmień basowych

TC BH800 w pigułce

  • Lekki i przenośny,
  • Inspirujący– sygnowane efekty basowe TonePrint®,
  • TonePrint na pokładzie – dwie, przełączane komórki na efekty TonePrint,
  • Wbudowany tuner basowy,
  • Inteligentny układ korekcji barwy.