SHURE MOTIV MV5-B-LTG - CYFROWY MIKROFON POJEMNOŚCIOWY

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: MV5B
  • Producent: Shure
  • szt.
  • Cena netto: 397,56 zł 489,00 zł

 

Cyfrowy mikrofon pojemnościowy nagrywa wysokiej jakości dźwięk i jest obsługiwany przez aplikację ShurePlus MOTIV, która umożliwia miksowanie na platformach iOS. Posiada wyjście słuchawkowe do monitorowania dźwięku, 3 ustawienia DSP do regulacji wzmocnienia, korektora, kompresji i podstawkę biurkową.

 

 

Firma Shure – legenda w świecie audio – stworzyła mikrofon MV5, dzięki któremu nagrywasz czysty dźwięk bezpośrednio przez złącze Lightning lub USB telefonu. Dobierz brzmienie (wokal, instrument lub płaskie), żeby dostosować dźwięk do swoich potrzeb. A następnie edytuj nagranie w aplikacji ShurePlus™ MOTIV™ Audio. Wyznacz nowy standard w jakości podcastów, vlogów i nagrań oraz wyróżnij się na tle innych.

 

Czym się wyróżnia?

 

Maksymalna prostota

Przygotowanie mikrofonu do nagrania i wybranie trybu wokalnego, instrumentalnego lub płaskiego to kwestia kilku chwil. Nie daj inspiracji czekać na siebie.

Wszędobylski dźwięk

MV5 jest tak kompaktowy, że możesz go mieć zawsze ze sobą wraz z komputerem lub telefonem. Na czas nagrania po prostu go połóż lub zamotuj na statywie biurkowym ze standardowym gwintem 1/4".

Łatwa i intuicyjna obsługa

Z aplikacją ShurePlus MOTIV Audio rejestrujesz dźwięk klasy studyjnej i edytujesz go jak profesjonalista. Wystarczy kilka chwil, żeby dociąć nagranie i udostępnić je w jednym z wielu formatów, jakie masz do wyboru.