Roland VAD506 - Perkusja elektroniczna V-Drums Acoustic

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: VAD506
 • Producent: Roland
 • szt.
 • Cena netto: 16 340,65 zł 20 099,00 zł
 • Oblicz

V-Drums Acoustic Design to całkowicie nowe doświadczenie z V-Drums, łącząc zachęcający wygląd perkusji akustycznych z wiodącą na świecie technologią cyfrowych perkusji Rolanda. Autentyczny wygląd i szczegółowe wykonanie wysokiej jakości zestawu perkusyjnego z pełnowymiarowym drewnianym pokryciem i talerzami, piękną obudową i luksusowym chromowanym sprzętem. Poczujesz się, jakbyś grał również na zestawie akustycznym, zanurzając się w bogatym, wciągającym dźwięku i naturalnej reakcji, która inspiruje Cię do zanurzania się głębiej. V-Drums Acoustic Design zapewnia akustyczny klimat, który znasz i kochasz, napędzoną ekspresją i grywalnością, który może tylko zapewnić V-Drums.

ZESTAW ZAWIERA:

 • Moduł: TD-27
 • Pad werbla: PD-140DS
 • Tom1: PDA100-MS
 • Tom2: PDA120-MS
 • Tom3: PDA140F-MS
 • Pad Hi-hat: VH-10
 • Pad Crash1: CY-14C-T
 • Pad Crash2: CY-16R-T
 • Pad Ride: CY-18DR
 • Kick drum: KD-200-MS
 • Statyw pod talerz z tom holderem: DCS-10 x 2
 • Statyw łamany: DBS-10 x1
 • Clamp montażowy: APC-10 x 1
 • Płytka montażowa do modułu
 • Zasilacz
 • Kable połączeniowe
 • Kabel połączeniowy dla Crash2
 • Klucz perkusyjny

ZESTAW NIE ZAWIERA STATYWU DO WERBLA I HI-HATU

 • Pięcioczęściowy zestaw V-Drums Acoustic Design z pełnowymiarowymi drewnianymi korpusami oraz chromowanym osprzętem
 • Moduł dźwiękowy TD-27 z zaawansowanym Prismatic Sound Modeling pochodzącym z flagowego TD-50
 • Cyfrowy werbel 14 ”PD-140DS i cyfrowy ride CY-18DR 18” z wieloczujnikowym triggerowaniem zapewnia niezrównaną dynamikę i dokładne wykrywania uderzenia
 • 10 ”PDA100-MS tom,12” PDA120-MS tom,PDA140F-MS 14 ” tom i kick 20” KD-200-MS z unikalnym chromowanym osprzętem i wykończeniem Midnight Sparkle
 • Dodatkowe talerze obejmują 12” VH-10 V-Hi-Hat, 14” CY-14C-T crash, oraz 16” CY-16R-T crash/ride
 • Perkusja w inspirujących przestrzeniach dźwiękowych dzięki nowo opracowanemu PureAcoustic Ambience Technology
 • Praktyczny interfejs do szybkiego i łatwego wybierania i personalizowania dźwięków perkusji
 • Importuj własne próbki WAV za pomocą karty SD
 • Wyjście stereo do miksowania i dwa przypisywalne wyjścia do wysyłania indywidualnych dźwięków perkusyjnych do miksera PA
 • Zintegrowany 28-kanałowy interfejs audio USB do profesjonalnej produkcji muzyki komputerowej
 • Wbudowany Bluetooth do grania z muzyką ze smartfona lub laptopa
 • Wbudowane funkcje ćwiczeń do rozwijania umiejętności gry na perkusji
 • Dodatkowe wejśca triggerowe: 4 (AUX1,AUX2,AUX3, CRASH 2)

 

Najlepsze Doznanie V-Drums Acoustic Design 

Kiedy potrzebujesz wygląd i obecność pełnego zestawu perkusji akustycznej na scenie - ale z wygodą i kontrolą perkusji elektronicznych - VAD506 jest idealnym rozwiązaniem. Ten pięcioczęściowy zestaw premium zawiera drewniane korpusy o pełnej głębokości i średnicy, doskonale wykończone i zamontowane na podwójnie wzmocnionych chromowanych ramach, dzięki czemu publiczność będzie przekonana, że grasz na perkusji akustycznej. Zaawansowana technologia czujników cyfrowych Roland i dynamiczny moduł TD-27 dostarczają dźwięk i reakcję, aby być pewnym że każde uderzenie,ghost-nuty, roll i swell są w pełni zagrane w niewiarygodnych szczegółach.

Wciągające Doświadczenia jak na Akustyczne Perkusji

Dzięki imponującemu wyglądowi, znajomemu układowi i grywalności wysokiej klasy zestawu akustycznego, VAD506 sprawia, że każdy perkusista od razu czuje się jak w domu. 14-calowy werbel ze stali, a także 10-calowe i 12-calowe tomy, 14-calowy podłogowy tom i 20-calowy kick zbudowany z głębokiego drewnianego korpusu , które dodają autentyczności i zapewniają prawdziwy dźwięk pod pałką i bijakiem. Pełny zestaw talerzy zawiera 12-calowy V-Hi-Hat, 14 ”i 16” crash (oba o cienkich profilach i teksturowanych wykończeniach) oraz 18” ride, zapewniającą doskonałą grywalność i naturalny wygląd na scenie.

14 ”Cyfrowy Werbel i 18” Cyfrowy Talerz Ride 

Najnowocześniejsza technologia cyfrowych padów firmy Roland zapewnia jeszcze doskonalszy realizm z gry na V-Drums. Cyfrowe werble i pady ride łączą się z modułem TD-27 za pomocą kabli USB, współpracując z silnikiem dźwiękowym, aby zapewnić najbardziej naturalną ekspresję, umożliwiając słuchanie perkusji z niewiarygodnymi szczegółami. Wiele czujników i błyskawiczne przetwarzanie zapewniają niesamowitą reakcję, umożliwiając grę tradycyjnymi technikami w najbardziej naturalny sposób. Ghost-notes, rim shots i cross stick na werblu są precyzyjnie wykrywane i przetworzone, a ride oferuje szeroki zakres tonalny i możliwość subtelnego wyciszenia za dotknięciem korpusu lub kopułki.

Naturalne Odczucie Perkusji Akustycznych

Legendarne, wielowarstwowe, regulowane naciągi siateczkowe Rolanda w znacznym stopniu przyczyniają się do autentycznego wrażenia z gry, zapewniając odbicie, które można dostosować do indywidualnego stylu gry. A kiedy aktywujesz bijak w specjalnie zaprojektowanym kicku , poruszysz powietrze w wewnątrz korpusu, wytwarzając ciśnienie powietrza i opór, który jest niesamowicie podobny do uderzenia akustycznego.

Idź głębiej z Prismatic Sound Modeling

Moduł dźwiękowy TD-27 wywodzi się ze flagowego TD-50 i jest wypełniony perkusjami, które żyją i zachwycają jak instrumenty akustyczne. Zaczynamy od próbkowania najlepszych zestawów, instrumentów perkusyjnych i talerzy - zarówno vintage, jak i nowoczesnych - w światowej klasy studiach nagraniowych. Unikalne Prismatic Sound Modeling firmy Roland jest stosowane do próbek, a pobrane dźwięki ożywiamy za pomocą udoskonalonemu przez dwie dekady modelowaniu zachowań Za każdym razem, gdy uderzasz w zestaw lub talerz, nie uruchamiasz po prostu próbkowanego dźwięku - ale grasz na pełnym instrumencie, który reaguje jak jego akustyczny odpowiednik pod każdym względem, z niespotykanym do tej pory zakresem dźwięku.

Stwórz Swój Własny Zestaw Perkusyjny

W perkusji akustycznym dostosowujesz dźwięk do własnych potrzeb, zamieniając typy naciągów, dostosowując strojenie, stosując tłumienie, poprawiając napięcie werbla, zmieniając bijak i wiele więcej. Wszystko to jest możliwe dzięki modułowi TD-27, umożliwiając tworzenie unikalnych zestawów na każdą sytuację. Wystarczy uderzyć w pad, aby go wybrać, a następnie użyć praktycznych i intuicyjnych narzędzi do edycji, aby uzyskać dźwięk taki jak lubisz. Twoje zmiany są zapisywane automatycznie, więc możesz koncentrować się na grze. Można załadować własne próbki i nałożyć warstw na wewnętrzne dźwięki, aby jeszcze bardziej spersonalizować zestawy.

Chromowana Rama Perkusyjna

Sposób montażu perkusji akustycznej i talerzy nie tylko odzwierciedla klasyczny obraz, ale także wpływa na odczucia podczas gry. Pady tom montowane są na tej samej ramie, które są używane dla tomów akustycznych - dzięki czemu mają się dobrze, gdy je uderzasz. Nowo opracowane cienkie V-talerze są mocowane również do ramy za pomocą specjalnego mocowania obrotowego, co zapewnia podczas gry naturalny „swing” w stylu akustycznym . Każdy statyw jest podwójnie wzmacniany, co zapewnia stabilność i łatwą regulację w celu dopasowania do preferowanego ustawienia.

PureAcoustic Ambience Technology

Nowa technologia PureAcoustic Ambience optymalizuje każdy zestaw, tworząc niezwykle naturalne i wciągające pole dźwiękowe podczas grania Ale możesz zanurzyć się i wyregulować pozycję mikrofonu na każdym zestawie perkusyjnym oraz wybrać ogólny dźwięk dzięki nowo opracowanemu symulatorowi mikrofonu podwieszanego. Zaawansowane wbudowane funkcje multi-efektów i miksowania dają moc pełnowymiarowej konsoli studyjnej, z przejściowymi, parametrycznymi EQ, kompresorami, pogłosami, delayami i wieloma innymi na twoje polecenie.

Moc Podłączeń na Scenie i do Studia

VAD506 zapewnia fantastyczny dźwięk podczas występów na żywo lub nagrywania, dzięki wielu opcjom łączności. Moduł TD-27 posiada wyjścia stereo dla ogólnego brzmienia perkusji, a także dwa bezpośrednie wyjścia do wysyłania kicka, werbla lub innych dźwięków do konsoli audio w celu niezależnego miksowania. W studiu wbudowany interfejs audio USB ułatwia produkcję muzyki komputerowej, za pomocą 28 kanałów audio dostępnych za pomocą jednego kabla. MIDI jest również obsługiwany przez USB i dedykowane wejścia/wyjścia, umożliwiając synchronizację z innymi urządzeniami MIDI i wyzwalanie dźwięków w oprogramowaniu komputerowym.

Łatwa rozbudowa zestawu

Dzięki VAD506 nie utkniesz w stałej konfiguracji Korzystając z trzech pomocniczych wejść triggerowych modułu TD-27, można łatwo dodać pady tomów i talerzy, aby wzmocnić swój arsenał. Lub możesz uzyskać maksymalny efekt dzięki imponującej konfiguracji podwójnego pedału Cokolwiek myślisz, pomocnicze wejścia triggerowe są kluczem do idealnej konfiguracji perkusji.

Łączność Bluetooth i Wbudowane Narzędzia do Treningu 

Wbudowany Bluetooth pozwala bezprzewodowo przesyłać dźwięk z telefonu lub laptopa do modułu, jest to idealnym rozwiązaniem do grania w słuchawkach. Graj razem z ulubionymi utworami lub miksuj dźwięk z filmu z lekcji YouTube za pomocą zestawu. Funkcje trenera na pokładzie rozwijają umiejętności i śledzą Twoje postępy, a zaawansowany metronom pomaga poprawić Twój zegar wewnętrzny. W dowolnym momencie możesz nagrać swoją grę i odsłuchać, aby dowiedzieć się nad czym musisz popracować.