Roland VR-09

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: VR-09 V-COMBO
  • Producent: Roland
  • Czas realizacji: na zamówienie
  • szt.
  • Cena netto: 2 438,21 zł 2 999,00 zł
  • Oblicz

Roland VR-09 V-Combo B

VR-09-B to NOWY przenośny ultra lekki symulator organowy

 

Roland VR-09 V-Combo B

VR-09-B to NOWY przenośny ultra lekki symulator organowy. Jego waga wynosi tylko 5.5 kg. Zaletą jest szybki dostęp do brzmień z pozycji panelu. Posiada brzmienia SuperNATURAL z możliwością rozszerzania ich, poprzez pobieranie gotowych banków ze strony Axial. Oprócz Drawbarów na panelu znajdziemy sekcję sterowania efektami. Polifonia 128 głosów, a liczba brzmień wynosi 245. Podobnie jak modelu wyższym możemy odtwarzać i nagrywać pliki SMF oraz Audio.

UWAGA !! Niniejsza oferta dotyczy najnowszego modelu  VR-09-B a nie starszego modelu VR-09

 

Gotowy do Koncertowania i Łatwy do Przenoszenia

Sprzęt vintage jest świetny, ale często niezbyt praktyczny dla przeciętnego muzyka, który potrzebuje podróżować bez zbędnych obciążeń. Organy combo, głośnik rotujący i elektroniczne pianino mogą dodać do sporo kilogramów i są bardzo trudne i nieporęczne do przenoszenia dla jednej osoby. VR-09B zawiera wszystkie brzmienia i więcej w jednym instrumencie, który waży niecałe 6kg. Więc jest łatwy w transporcie i jeszcze prostszy w montażu. Ze wsparciem dla pracy bateryjnej VR-09B dostarcza najlepszej mobilności dla występów ulicznych, wesel i różnych wydarzeń wyjazdowych.

Bezbłędne Działania dla Ekspresyjnej Wolności na Scenie

VR-09B został zaprojektowany od podstaw zgodnie z potrzebami muzyków występujących na żywo. Inteligentny, przyjemnie zorganizowany przedni panel posiada ekran LCD i dedykowane sekcje brzmień organowych, fortepianowych i syntezatorowych. Dają Ci one bezpośredni dostęp do wszystkich kluczowych brzmień, które potrzebujesz, plus wiele kontrolek w czasie rzeczywistym dla manipulacji ekspresją brzmień. Siedem jednoczesnych efektów w tym: rotary, delay, reverb, tone, overdrive, compressor i MFX oraz dedykowane pokrętła dostosowują wiele parametrów do wydajnego kształtowania dźwięku przy minimalnym wysiłku. Łatwo jest też tworzyć podziały i warstwy oraz zapisywać wszystkie ustawienia w pamięci użytkownika, która umożliwia natychmiastowe przywrócenie na scenie.

Brzmienie Syntezatorowe SuperNATURAL od Vintage do Modern

VR-09B jest wyposażony w mnóstwo gotowych do użycia brzmień syntezatorowych, od klasycznych analogów Rolanda, takich jak JUNO czy JUPITER, po współczesne cyfrowe dźwięki. Do wyboru jest również wiele analogowych brzmień basowych, a także syntezatorowych muzyki z lat 80tych pochodzące od słynnego Rolanda D-50. Ponad 200 brzmień obejmuje szeroką gamę stylów i gatunków. Są one zorganizowane w dedykowane kategorie takie, jak Lead, Bass, Pad, Strings i inne, które umożliwiają szybki dostęp.