Roland TD-50K V-Drums

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: TD-50K
 • Producent: Roland
 • szt.
 • Cena netto: 15 324,39 zł 18 849,00 zł
 • Oblicz

DOSKONAŁA EKSPRESJA DLA PROFESJONALNEGO DZIAŁANIA W STUDIU I PODCZAS WYSTĘPÓW

Gdy twoje technika perkusyjna rozwija się szybko, a twoja kariera wznosi się ku górze, niezbędną sprawą staje się granie na zestawie, dopasowanym do twoich ambicji. Jako nowy flagowy model serii V-Drums firmy Roland, model TD-50K oferuje niezrównaną wydajność gry na najwyższym poziomie, wymagającą ćwiczeń i profesjonalnej pracy w studiu. Zbudowany na bazie naszego potężnego, nowego modułu TD-50 z pryzmatycznym modelowaniem dźwięku, ten elektroniczny zestaw perkusyjny oferuje brzmienia o szerokim zakresie dynamiki, uzupełnione nowym werblem PD-140DS i talerze RIDE CY-18DR z systemem wieloelementowych czujników. Natomiast duże możliwości edycji brzmienia i połączeń oznaczają, że przechwytywanie własnego brzmienia nigdy nie było łatwiejsze.

Dynamiczna technologia pryzmatycznego modelowania dźwięku ożywia grę

Świetni perkusiści żądają świetnej wydajności, a w sercu zestawu Roland TD-50K znajdziesz moduł TD-50–potężny, nowy moduł brzmieniowy, którego oryginalna technologia pryzmatycznego modelowania dźwięku sprawia, że każdy element stylu gry jest wyłapywany i przetwarzany z porywającą szczegółowością. Współpraca z padami i talerzami sprawia, że przetwarzanie wysokiej rozdzielczości modułu TD-50 zapewnia najbardziej realistyczne, dźwięczne i ekspresyjne brzmienia, jakie można usłyszeć z elektronicznego zestawu.

Tworzenie własnego brzmienia na sesje gry na żywo i do pracy w studiu

Dzięki modułowi TD-50 różnorodność muzycznych scenerii nie jest problemem, gdyż posiada zestawy perkusyjne, dopasowane do każdej sytuacji. Ten zaawansowany moduł umożliwia również głęboką edycję brzmień, w tym podstawowe regulacje naciągów i korpusów, nakładanie sampli wewnętrznych oraz użytkownika i regulację mikrofonów naciągu oraz pogłosu. W celu dostosowywania wydajności, dla każdego padu można używać dedykowanego kompresora i trzypasmowego korektora charakterystyki, natomiast trzy niezależne procesory efektów umożliwiają edycję poszczególnych brzmień perkusyjnych za pomocą 30 efektów, takich jak linia opóźniająca, FLANGER, SATURATOR i wiele innych. Dwupasmowy kompresor i czteropasmowy korektor charakterystyki na wyjściu, umożliwiają modyfikowanie ogólnej dynamiki i równoważenie barwy dźwięku, zależnie od tego, czy grasz w studiu, czy na estradzie. Nowa funkcja Snapshot to szybki sposób oceniania i porównywania wszelkich modyfikacji brzmień przed wprowadzeniem trwałych zmian.

Używaj prawdziwych technik gry na werblu, dzięki nowemu padowi PD-140DS

Współpraca modułu brzmieniowego TD-50 z cyfrowym padem PD-140DS oferuje nowy poziom ekspresji pracy werbla. Całkowicie nowy, trójwarstwowy naciąg siatkowy jest dopasowany do standardowego, 14-calowego korpusu, zapewniając naturalne odbicie i znajome odczucia podczas gry. Ale teraz, dzięki opracowanemu od nowa, wieloelementowemu systemowi czujników, uderzenia w dowolną strefę padu są rozpoznawane znacznie dokładniej, a dynamika gry jest przechwytywana w najdrobniejszych szczegółach. Rimszoty i uderzenia CROSS STICK są wykrywane automatycznie, gdyż pad wyczuwa rękę perkusisty i odpowiednio dostosowuje, generując dźwięk, który jest naturalny, szczegółowy i pełen charakteru.

Używaj zaawansowanych technik gry na talerzach za pomocą nowego padu talerza RIDE CY-18DR

Talerz RIDE jest jednym z najbardziej ekspresyjnych elementów każdej perkusji, a firma Roland opracowała nowy model CY-18DR, aby był dopełnieniem twojego stylu gry. Dzięki swej normalnej wielkości 18 cali i znajomym ruchom podczas gry, ten nowy cyfrowy talerz wpasuje się doskonale do twojego zestawu. Tymczasem system wielu czujników o wysokiej rozdzielczości w padzie talerza wykrywa w sposób ciągły każde uderzenie w obszarze od krawędzi do kopułki, zapewniając wspólnie z modułem TD-50 taką dynamikę i odpowiedź, jakich nie można było usłyszeć nigdy wcześniej. Graj na talerzu CY-18DR w różnych miejscach i różnymi technikami, od legato po delikatne uderzenia w kopułkę i wsłuchuj się w dźwięk. Nawet dźwięk kopułki można tłumić dotknięciem palca!

Graj z własnymi plikami WAV i rejestruj wygodnie dźwięk w programie typu DAW

Jako kreatywny perkusista pokochasz nieograniczone możliwości połączeń, jakie oferuje zestaw TD-50K, umożliwiający dwukierunkowy przepływ inspiracji. Używając gniazda kart SD można z łatwością odtwarzać pliki WAV za pomocą dowolnego padu zestawu TD-50K. Własne pliki WAV można zapętlać lub nakładać na brzmienia wewnętrzne, sterując barwą dźwięku i głośnością z poziomu panelu przedniego modułu TD-50. Tworząc wspaniały rytm wystarczy kablem USB podłączyć moduł TD-50 do komputera PC lub Mac, aby korzystać z zapisu wielośladowego, oferowanego przez używany program typu DAW. Istnieje możliwość niezależnego rejestrowania do dziesięciu śladów, a potem łatwe ich edytowanie w celu regulacji barwy dźwięku, itp. Istnieje nawet możliwość wyboru formatu sampli: 48 kHz, 96 kHz i standardowy 44,1 kHz.

Konfiguruj szybciej sprzęt na estradzie, dzięki zrównoważonym połączeniom z systemem nagłośnienia

Jeśli grasz każdego wieczoru, zestaw TD-50K pozwoli ograniczyć czas i wysiłek długiego konfigurowania sprzętu. TD-50 to pierwszy moduł V-Drums, wyposażony w stereofoniczne wyjście główne XLR oraz osiem wyjść bezpośrednich TRS, umożliwiających symetryczne połączenie z systemem nagłośnienia. Przypisanie padu do dowolnego wyjścia indywidualnego jest proste, natomiast wygodne elementy sterowania głośnością na wyjściu i w słuchawkach pozwalają szybko równoważyć poziom wyjściowy dla każdego padu. Istnieje możliwość regulacji głośności tylko w słuchawkach, aby zmieniać poziom odsłuchu bez wpływu na sygnał, kierowany do systemu nagłośnienia.

Funkcje praktyczne do rozwijania techniki gry

Perkusja TD-50K to wybór dla prawdziwych perkusistów, ale zawsze istnieje możliwość ulepszania. Ten nowy zestaw perkusyjny pozwala po prostu błyszczeć perkusyjnej technice gry, aktywnie ją ulepsza, oferując funkcje, które pomagają uzyskać to, co najlepsze podczas treningowych sesji. Czy ćwiczysz synchronizację za pomocą funkcji Quiet Count, czy grasz z akompaniamentem z karty pamięci SD, łatwo znaleźć inspirację nawet, jeśli ćwiczysz samodzielnie.

 • Flagowy, elektroniczny zestaw perkusyjny z doskonałą ekspresją
 • Moduł TD-50 z pryzmatycznym modelowaniem dźwięku i całkowicie nowymi brzmieniami
 • Konfiguracja padów - 1 kocioł wiszący i 2 kotły podłogowe
 • 12-calowy, kompaktowy pad V-Kick KD-120-BK (zastępuje tekst dla KD-140)
 • Talerze CRASH serii V-CYMBAL VH-11 V-HI-HAT, CY-12C 12 cali i CY-13R 13 cali (zastępuje linię tekstu o talerzach)
 • Zaprojektowany od nowa, 14-calowy werbel cyfrowy PD-140DS z systemem wielu czujników o wysokiej rozdzielczości dla niezrównanej dynamiki i dokładnej detekcji położenia
 • Nowy, 18-calowy, cyfrowy talerz RIDE CY-18DR zapewnia dokładną detekcję miejsca uderzenia i lepszą dynamikę, dzięki innowacyjnemu systemowi wielu czujników
 • Odtwarzaj własne sample w formacie WAV z karty SD
 • 10-kanałowe wyjście dźwięku do zapisu wielośladowego za pomocą jednego kabla USB
 • Stereofoniczne wyjście główne XLR i osiem wyjść bezpośrednich TRS zapewniają symetryczną łączność z systemem nagłośnienia
 • Metronom z funkcją Quiet Count plus zapis i odtwarzanie dźwięku jako pomoc do ćwiczeń
 • Statyw perkusyjny MDS-50K (zastępuje tekst dla MDS-50KV)