Roland JC-40

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: JC-40
 • Producent: Roland
 • szt.
 • Cena netto: 2 357,72 zł 2 900,00 zł
 • Oblicz

JC-40 Jazz Chorus dostarcza słynne brzmienie Roland "JC clean" i znany stereo chorus w kompaktowym wzmacniaczu combo z świetnymi funkcjami dla nowoczesnych gitarzystów. Podobnie jak flagowy wzmacniacz JC-120, na którym jest wzorowany, JC-40 oferuje klasyczne brzmienie stereo clean do kształtowania brzmienia z kostkami efektowymi. Teraz posiada również prawdziwe wejście stereo dla rozszerzenia gry o stereo efekty w kostkach, syntezatory gitarowe, sprzęt modelujący wzmacniacze dla gitary oraz multiefekty. Dodatkowo pokładowe efekty w JC-40 obejmują nowo dodane funkcje i świeże brzmienia dla wsparcia nowoczesnego wykonawcy.

 • JC Clean: Kanał czysty to sprawdzian gitarowego brzmienia

  wzmacniacza JC-120 Jazz Chorus. Dzięki JC-40 możesz cieszyć się tym samym genialnym, wszędzie stosowanym, ale teraz zmniejszonym wzmacniaczem z innowacyjnymi ulepszeniami. Dwa niezależne wzmacniacze mocy i specjalnie zaprojektowane 10-calowe głośniki dostarczają powalający dźwięk stereo, który nigdy nie zamazuje się w grze z zespołem, a całość zamknięta jest w wytrzymałej obudowie, gotowej na trudy trasy koncertowej, zapewniającej niezawodne działanie przez lata na scenie i w studio.

 • Słynny Stereo Chorus i inne efekty

  Ponad jego świetne brzmienie clean, JC-40 posiada pokładowe efekty, przeprojektowane dla rozszerzonej wydajności. Firmowy Dimensional Space Chorus stereo to efekt, który wypełni całą salę szerokim dźwiękiem 3D, a teraz oferuje wybór stałego lub ręcznego trybu dla zwiększenia zakresu brzmieniowego. Słynne vibrato i reverb są pod ręką i pracują w stereo. Na pokładzie jest też distortion, zaktualizowany w płynny, przyjemny dźwięk, który pasuje do wszystkich rodzajów muzyki.

 • Wejście stereo dla multiefektów, modelerów i syntezatorów

  Dzięki wejściu stereo na panelu frontowym, JC-40 umożliwia grającym na urządzeniach stereo. JC-40 umożliwia osiągnięcie szerokiego, inspirującego brzmienia bez rozstawiania dwóch oddzielnych wzmacniaczy. Czyste brzmienie wzmacniacza pozwala wydobyć pełnię stereo dźwięku wydobywającego się z kostek takich jak delay, reverb i inne efekty modulujące. Świetnie nadaje się też dla bardziej złożonego sprzętu gitarowego z wykorzystaniem modelowania wzmacniaczy, multiefektów i syntezatorów jak takich jak BOSS GT-100, GP-10 i ME-80 albo GR-55 syntezator gitarowy Roland.

 • Idealny dla gitarzystów grających z kostkami

  Jeśli twoje brzmienie tworzą kostki efektowe, nie ma lepszej platformy niż klasyczny czysty wzmacniacz JC. Bogaty, neutralny dźwięk nie koloryzuje twojego oryginalnego brzmienia gitary i jest perfekcyjnym odsłuchem tego co wypuszczają z siebie kostki efektowe.

 • Podłącz się

  Panel tylny JC-40 wypełniony jest opcjami połączeniowymi. Jest tu pętla efektów dla podpięcia efektów mono lub stereo, możesz też wybrać, czy pracuje szeregowo czy równolegle. Wyjście Line Out daje wygodne połączenie mono lub stereo z mikserem lub do rejestratora, a złącze słuchawkowe jest świetne do ćwiczeń po cichu w nocy lub podczas trasy koncertowej. Jest też wsparcie dla opcjonalnych przełączników nożnych, dając łatwą możliwość włączenia efektów chorus/vibrato, reverb i distortion podczas grania na JC-40.

SPECIFICATIONSRated Power Output40 WNominal Input LevelINPUT L/MONO, R jacks: -10 dBu (1 M ohm)
EFFECT RETURN L/MONO, R jacks: -10 dBu (22 k ohms)
EFFECT RETURN L/MONO only: -10 dBu (11 k ohms)Speakers25 cm (10 inches) x 2ControlsPOWER switch
BRI (Bright) Switch

VOLUME knob
TREBLE knob
MIDDLE knob
BASS knob
DISTORTION knob
REVERB knob
SPEED knob
DEPTH knob
VIB/CHORUS switch

EFFECT LOOP switchIndicatorPOWERConnectorsINPUT L/MONO, R jacks: 1/4-inch phone type
LINE OUT L/MONO, R jacks: 1/4-inch phone type
PHONES jack: Stereo 1/4-inch TRS phone type
FOOT SWITCH (CHORUS VIBRATO, REVERB, DISTORTION) jacks: 1/4-inch phone type
EFFECT LOOP SEND jack: 1/4-inch phone type
EFFECT LOOP RETURN L/MONO, R jacks: 1/4-inch phone type
AC IN jackPower Consumption43 WAccessoriesOwner's manual
Power cordOptions (sold separately)Footswitch (BOSS FS-5L, FS-6, FS-7)SIZE AND WEIGHTWidth592 mm
23-5/16 inchesDepth251 mm
9-15/16 inchesHeight436 mm
17-3/16 inchesWeight(excluding AC Adaptor)15.8 g
34 lbs 14 oz.