LINE 6 AMPLIFi 75

  • Dodaj recenzję:
  • AMPLIFI75_LINE6
  • Producent: Line 6
  • szt.
  • 1 579,00 zł
  • Oblicz

Line 6 Amplifi 75 AMPLIFi jest zupełnie inny niż jakikolwiek stworzony dotąd wzmacniacz. Rewolucyjna konstrukcja oparta o (aż) pięć głośników oferuje niespotykaną dotąd klarowność i niezwykle wierne odwzorowanie detali

Line 6 Amplifi 75

Line 6 AMPLIFi jako interfejs audio – nowy firmware 2.1!

Darmowa aktualizacja wewnętrznego oprogramowania produktów z serii AMPLIFi otwiera przed użytkownikiem możliwość rejestracji sygnału przez port USB.

Wzmacniacze AMPLIFi 75, 150 oraz FX100 mogą teraz działać jako interfejs audio pracujący w standardzie ASIO. Rejestrowany tor sygnałowy uwzględnia przy tym skonfigurowane brzmienie, oparte o własne presety lub zestawy pobrane z chmury. Firmware w wersji 2.1 zmienia urządzenia AMPLIFi w wydajny interfejs audio USB (class compliant) dla Mac, PC oraz iOS, który może współpracować z GarageBand, Cubase, Pro Tools, Logic, Ableton Live, Cakewalk oraz innymi DAW.

AMPLIFi TT, FX100, AMPLIFi 75 i 150 sprawiają, że jamowanie, ćwiczenie oraz nagrywanie staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Oprogramowanie w wersji 2.1 jest dostępne dla modeli AMPLIFi 150, 75 oraz FX100 i może zostać pobrane poprzez aplikację AMPLIFi Remote (iOS i Android) a także poprzez aplikację AMPLIFi Utility dla PC.

Niezwykle wydajny wzmacniacz gitarowy
Pięć, niezwykle mocnych głośników. Oszałamiające szerokopasmowe brzmienie


AMPLIFi jest zupełnie inny niż jakikolwiek stworzony dotąd wzmacniacz. Rewolucyjna konstrukcja oparta o (aż) pięć głośników oferuje niespotykaną dotąd klarowność i niezwykle wierne odwzorowanie detali. Użytkownik może jamować z podkładami, przesyłając sygnał audio bezprzewodowo, za pośrednictwem Bluetooth. Dostępne są dwie wersje mocy AMPLIFi: 75W i 150W. Dzięki temu każdy użytkownik może wybrać optymalną dla siebie opcję.

 

 

 

System nagłośnieniowy z transmisją sygnału Bluetooth
Odtwarzaj muzykę. Ciesz się brzmieniem jak nigdy przedtem


Przesyłaj bezprzewodowo audio z dowolnego urządzenia Blootooth. Szerokopasmowy system głośników brzmi niesamowicie, oferując ogromny zapas dynamiki, a specjalnie zaprojektowane głośniki gitarowe pełnią rolę subwoofera. Użytkownik może w niezwykle wygodny sposób jamować ze swoimi ulubionymi utworami, odtwarzać utwory podczas próby dźwięku, podkręcić głośność na imprezie – bez przewodów i bez komplikacji. AMPLIFi to w pełni gotowy system nagłośnieniowy dla gitarzystów!

 

 

 

Aplikacja iOS REMOTE oraz połączenie z chmurą
Jamowanie i ćwiczenie już nigdy nie będzie takie samo

Aplikacja AMPLIFi Remote otwiera przed użytkownikiem szereg nowych możliwości. Umożliwia dostęp do konfiguracji parametrów Twojego wzmacniacza bezprzewodowo oraz pozwala na łączenie się z chmurą w celu przesyłania i wymiany gotowych ustawień z innymi gitarzystami z całego świata. Ogromna, wirtualna biblioteka brzmień oferuje wiele presetów, które można oceniać, pobierać i udostępniać. Rewolucyjna technologia Tone Matching automatycznie dobiera ustawienia brzmienia dopasowane do utworów z biblioteki użytkownika. Jamowanie jeszcze nigdy nie było tak inspirujące!

 

 

 

 

 

 

Wbudowany procesor DSP
To brzmienie jest tak dobre, że powinno zostać zakazane

AMPLIFi udostępnia brzmienie hitów ostatnich dekad w zasięgu Twoich rąk! Stwórz swoje własne kombinacje pedałów, procesorów efektów, wzmacniaczy i kolumn, używając aplikacji AMPLIFi Remote iOS App. Następnie zapisz ustawienia w chmurze lub na lokalnym dysku komputera i miej do ich stały dostęp. Dzięki komunikacji gitarzystów z całego świata udostępniających swoje presety w sieci możesz być pewien że znajdziesz poszukiwane przez siebie brzmienie. AMPLIFi pozwala Ci stworzyć dowolny łańcuch wzmacniaczy i efektów

 

 

Innowacyjny system pięciu głośników
Zaprojektowane aby fascynować brzmieniem

Żaden wzmacniacz gitarowy jeszcze nigdy nie brzmiał tak szeroko i przestrzennie! AMPLIFi został wyposażony w system aż pięciu głośników, które oferują pełne spektrum tonalne w dwóch trybach pracy: wet i dry, wzmacniając niezależnie czysty sygnał i sygnał z efektami. AMPLIFi transmituje każdy aspekt Twojego brzmienia – od czystych i klarownych wysokich dźwięków aż do głębokiego, mięsistego dołu. W przeciwieństwie do innych efektów, które potrafią zabrudzać brzmienie i sprawiać, że jest nieczytelne, efekty pokładowe AMPLIFi są zupełnie inne. Lśniący Chorus i Reverb oraz potężny przester i distortion brzmią niezwykle wyraźnie i doskonale wklejają się w ogólny miks całego zespołu. Dwa głośniki wysokotonowe, dwa średniotonowe oraz jeden customowy głośnik gitarowy, decydują o tym że brzmienie AMPLIFi jest tak niesamowite.