Akai MPK ROAD 88

  • Dodaj recenzję:
  • MPK ROAD 88
  • Producent: Akai
  • Czas realizacji: 1 dzień roboczy
  • szt.
  • 3 990,00 zł 3 440,00 zł
  • Oblicz
Doskonałe wyczucie, znakomita reakcja, wytrzymałość w transporcie
MPK Road 88 to klawiatura sterująca z wysokiej klasy dynamiczną 88-klawiszową klawiaturą z aftertouch Model-A.
Posiada kartę dźwiękową USB z 4 wyjściami, złącza MIDI in/out oraz 3 wejścia do podłączenia pedałów.
To wszystko jest starannie zintegrowane z wytrzymałą, gotową do transportu walizką z uchwytami.
 
MPK Road 88 jest połączeniem wspaniałego czucia gry na klawiszach z mechanizmem młoteczkowym z kreatywną wszechstronnością wbudowanej karty dźwiękowej. Dlatego  temu podczas występów możesz łatwo korzystać z bibliotek instrumentów wirtualnych.
 
Klawiatura Model-A zapewnia niesamowite wyczucie
Jako poważny profesjonalny klawiszowiec wiesz, jak ważne jest czucie gry. To właśnie odróżnia naprawdę świetne instrumenty od tych zwyczajnych.
 
Akai Professional – uznany lider w branży technologii klawiatur i innowacji – ponad dwa lata prowadził intensywne badania nad stworzeniem klawiatury Model-A.  Ta dynamiczna klawiatura z mechanizmem młoteczkowym zapewnia niesamowicie naturalne i responsywne czucie, absolutnie nieporównywalne z żadnym innym instrumentem w zbliżonej cenie.
 
Wydobądź maksimum z instrumentów wirtualnych
Wirtualne instrumenty odgrywają kluczową rolę w produkcji muzyki studyjnej oraz w występach na żywo, oferując niezliczoną ilość brzmień i efektów do cieniowania i barwienia Twojej muzyki.
 
Dzięki zintegrowanej, 4-wyjściowej karcie dźwiękowej class-compliant (niewymagającej instalacji sterowników) w MPK Road 88 i doskonałej reakcji możesz łatwo przesyłać sygnał z instrumentów wirtualnych do miksera i odsłuchów jednocześnie, aby uzyskać naprawdę bezproblemową konfigurację.
 
MPK Road 88 umożliwia efektywne wykorzystanie i zarządzanie Twoją kolekcją instrumentów wirtualnych, a przy tym oferuje mnóstwo możliwości ekspresji.
 
Łatwa łączność i ekspresja twórcza
MPK Road 88 posiada 2 wejścia pedału ekspresji, wejście pedału sustain, 5-pinowe porty MIDI in/out oraz złącze USB class compliant (brak konieczności instalacji sterowników). Dzięki temu możesz podłączyć klawiaturę do dowolnego zewnętrznego sprzętu i od razu będzie ona gotowa na każdą sytuację.
 
Wszystko, czego potrzebujesz, zostało w niej zawarte w przemyślany sposób.
Koła Pitch i Mod w połączeniu z oddzielną regulacją głośności, transpozycją i podziałem klawiatury zapewniają pełną wszechstronność i możliwość adaptacji w każdym środowisku pracy, w którym wymagane są podstawowe narzędzia sterujące.